ŠTĚŇÁTKO Z CHS RHODESIAN HEART

Naše štěňátka vyrůstají v domě s trvalým kontaktem se svojí matkou a naší celodenní péčí.Velice pečlivě se snažíme o jejich socializaci jelikož víme, že první týdny jejich života jsou nesmírně důležité ( učíme je základním hygienickým návykům, přivykáme je na ruch domácnosti, na děti i dospělé lidi, na ostatní domácí mazlíčky a v případě teplých dnů i na pobyt na naší zahradě). Celá naše rodina žije našimi malými miláčky a těšíme se z jejich pokroků, které dělají. Rostou neuvěřitelně rychle a zárověň se i rychle učí novým věcem a my jsme rádi, že to všechno můžeme prožívat s nimi♥♥♥

Budoucím majitelům nabízíme:

  • průkaz původu a chovatelský servis po celý život psa

  • kupní smlouvu

  • očkovací průkaz + pet pas

  • veškeré informace o vrhu a rodičích štěňátek

  • štěňátka čipována, očkována a odčervena dle harmonogramu

  • informace a rady (i pomoc) o výchově, zdraví, socializaci a včlenění štěňátek do nových rodin

  • výbavičku pro štěňátka do nových domovů


Budoucí majitele našich štěňátek chceme poznat, proto požadujeme alespoň dvě návštěvy u nás. Také od nich očekáváme, že dají našemu štěňátku dostatek lásky, pohybu a socializace. S majiteli našich mimi chceme zůstat v trvalém kontaktu ( velká většina majitelů našich štěňat jsou dnes našimi přáteli :-) ), chceme být informováni o zdraví, úspěších ( ale i neúspěších) našich štěňat.

♥♥♥Štěňátka odchováváme s velkou péčí a láskou, proto nám na jejich dalším životě velice záleží ♥♥♥

Naše chovatelská stanice neprodává štěňátka lidem, kteří chtějí psa do kotce či do boudy!!!! Rhodesian ridgeback miluje svoji rodinu a vyžaduje stálý kontakt se svým majitelem. Je to velmi společenské, rodinné plemeno a bez tohoto kontaktu bude opravdu nešťastný.


,